Holenderska firma Daze podpisała umowę partnerską z Miejskim Ośrodkiem Szkolenia Piłkarskiego w Białymstoku. Od teraz jest zatem oficjalnym partnerem białostockiego klubu piłkarskiego. To już kolejny duży podmiot, który wspiera MOSP i młodzieżową oraz dziecięcą piłkę nożną. 

Dobre wiadomości z tego tygodnia wydają się nie mieć końca. Miejski Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego zyskał nowego partnera. Tym razem dołączyła holenderska firma DAZE, która działa w naszym regionie od wielu lat. Jej założyciel i właściciel jest pasjonatem i kibicem piłki nożnej. I być może to przesądziło, że zdecydował się na wparcie młodych talentów.

Z ramienia firmy, która działa w branży reklamowej, umowę parafował prezes Rene Van Der Hoek, natomiast podpis po stronie klubowej, złożył prezes naszego ośrodka – Stanisław Bańkowski. Jest to kolejna już firma po Lotosie i Krynce, która postanowiła wesprzeć największy w północno-wschodniej Polsce ośrodek szkolący piłkarską młodzież.

 

- Firma Daze zajmuje się projektowaniem i wykonaniem wszelkiego rodzaju reklam i nie tylko. Jej prezes to wspaniały człowiek, który lubi piłkę nożną, jest jej pasjonatem. Postanowił, że będzie wspierał klub w różnych działaniach. Niestety, szczegóły umowy są owiane tajemnicą handlową – powiedział naszej redakcji trener koordynator klubu Maciej Kudrycki.

My ze swej strony dodamy, że też jesteśmy partnerem medialnym Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego w Białymstoku. Na łamach ddb24.pl znajduje się specjalna zakładka (MOSP Białystok), w której znajdują się wszelkie informacje dotyczące białostockiego klubu oraz wydarzeń na obiektach prowadzonych przez Stowarzyszenie i Fundację MOSP.