Fascynuje cię praca trenera piłki nożnej? Od zawsze marzyłeś o pracy w takim zawodzie? Zgłoś się do Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego. Poszukiwani są najlepsi trenerzy, instruktorzy oraz inni ambitni ludzie, którzy chcieliby uczestniczyć w dużym piłkarskim projekcie „Piłkarska Przyszłość z Lotosem”. Ten już jest wdrażany jest na boiskach MOSP i będzie się rozwijał.

 Pasjonatów piłki nożnej w Białymstoku nie brakuje. Tym bardziej z pewnością znajdą się osoby, które dołączą do największego klubu piłkarskiego dla dzieci i młodzieży w Białymstoku. Dobrą i stabilną pracę znajdą przede wszystkim ci, którzy nie boją się wyzwań i chętnie będą realizować zadania, jakie zostaną im postawione dzięki unikatowego projektowi „Piłkarska przyszłość z Lotosem”.

Zapraszamy do współpracy osoby które widzą swoją przyszłość w pracy z dziećmi i młodzieżą. Szukamy studentów, studentki, stażystów, wolontariuszy i oczywiście trenerów, których kwalifikacje są na poziomie instruktora piłki nożnej bądź przynajmniej trenera UEFA C. Mile widziane jest doświadczenie w pracy młodzieżą. Poszukujemy osób o wysokiej kulturze osobistej, otwartych na naukę najnowszych metod szkoleniowych, kreatywnych, odpowiedzialnych, wykazujących się dużą umiejętnością organizacyjną i planistyczną. Do podstawowych obowiązków będzie należeć prowadzenie zajęć z dziećmi już od 6 roku życia – czytamy w ogłoszeniu Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego w Białymstoku.

Zainteresowani taką pracą zapewne będą chcieli wiedzieć, co Miejski Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego zaoferuje w ramach pracy? Mamy dobre wiadomości, bo oprócz wynagrodzenia, jest jeszcze cała gama dodatkowych korzyści, jakich nie zaproponuje żaden inny klub w Białymstoku. Między innymi to, że jest szansa współpracować z najlepszymi trenerami w kraju i uczyć się od nich.

Oferujemy udział w prężnie rozwijającym się ogólnopolskim programie „Piłkarska przyszłość z Lotosem”. To głównie szkolenia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerów związanych z projektem, m.in. Pawłem Janasem, Ryszardem Komornickim czy Tomaszem Borkowskim. Oferujemy możliwość odbycia stażu, elastyczny czas pracy, wysokiej jakości sprzęt sportowy oraz możliwość stałego zatrudnienia. Do tego satysfakcjonujące wynagrodzenie, odpowiednie do wkładu pracy – wyjaśnia Maciej Kudrycki, trener i koordynator na województwo podlaskie projektu Piłkarska przyszłość z Lotosem.

Osoby zainteresowane pracą z dziećmi i młodzieżą w Miejskim Ośrodku Szkolenia Piłkarskiego w Białymstoku prosimy o przesłanie listu motywacyjnego wraz z CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po szczegóły zatrudnienia można także dzwonić na numer telefonu 661 305 096. Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 8 lipca 2018 roku. Nie jest wykluczone, że jeszcze w tym roku w MOSP odbędzie się kolejny nabór kadry trenerskiej i szkoleniowej.

(Foto: Maciej Gilewski)