Mocno napięty weekend miały "Orliki" trenera Hajduczenii z rocznika 2007. Najpierw w sobotę w Łecznej walczyli ze zmiennym szczęściem i na 8 drużyn zajęli 4 miejsce pokonując m.in Górnik Łęczna,Ostrowiec Św, AP Stalowa Wola czy Syrenkę Warszawa.Minimalne porażki zaliczyli z FCB Escola Warszawa i Talentem Warszawa.
W niedzielę natomiast dwie drużyny walczyły w stolicy w Turnieju OSiR Włochy. Tu poszło o wiele lepiej gdyż jedna z drużyn przegrała dopiero w finale z KS Łomianki 2-0,natomiast w pokonanym polu zostawiła m.in Legie Soccer School. Dodatkowo najlepszym bramkarzem został zawodnik MOSP Kuba Rabiczko. Druga drużyna zajęła natomiast 7 miejsce. Mimo wszystko gratulacje za dobrą,sportową i ambitną postawę!

Turniej w Łęcznej(24.02) miał charakter gry każdy z każdym i o wyniku końcowym decydowała zgromadzona liczba punktów. Graliśmy 6+1 więc można śmiało powiedzieć, że był to turniej przygotowujący do rundy wiosennej w lidze Orlika. Zaczęliśmy bardzo dobrze mimo wczesnego wyjazdu i długiej podróży. Na 7 spotkań wygraliśmy 4 zaś 3 krotnie schodziliśmy jako pokonani, mimo że w meczach nie byliśmy słabsi z takim bilansem udało nam się uplasować na 4 miejscu.

Oto wyniki spotkań :

MOSP Białystok - Syrenką Soccer School 3 - 1 (Mikulski, Dekarz, Ościłowski)
MOSP Białystok - AP Stalowa Wola 3 -1 (Kulesza, Mikulski, Dekarz)
MOSP Białystok - FCB Escola Warszawa 0 -1
MOSP Białystok - AP Kadet Ostrowiec Św. 6 -1 (Piekut x2, Dekarz x2, Głowicki, Mikulski)
MOSP Białystok - Górnik Łęczna 4 - 0 (Piekut x2, Romańczuk, Dekarz)
MOSP Białystok - Soccer Rapczyce 0 -2
MOSP Białystok - Talent Warszawa 0 - 3

Na turniej pojechaliśmy w składzie : Rabiczko, Urban, Kulesza, Fuks, Mikulski, Głowicki, Romańczuk, Dekarz, Ościłowski, Piekut, Owłasiuk

Turniej OSiR Włochy w Warszawie(25.02) był podzielony na dwie grupy po 7 zespołów. Wystawiliśmy dwie drużyny. Jedna zdobyła 2 miejsce zaś drugiej poszło nieco słabiej i uplasowaliśmy się na pozycji 7. Drużyny prezentowały się następująco:

MOSP I : Chrzanowski, Klim, Rybnik, Panas, Aleksiejczuk, Ptaszyński, Różański, Ruszewski, Ciżyński, Pachwicewicz, Grzywiński

MOSP II : Rabiczko, Jung, Chwastek, Klebus, Kamiński, Mordasewicz, Topór, Romanowicz, Jędrzejczyk, Samul, Chodorowski